Loading...

Het begin van de rest van je leven

Cathy Kelly

  • Bindwijze: Paperback
  • Taal: Nederlands
  • Categorie: Literatuur & Romans
  • Uitgever: Boekerij
  • ISBN: 9789022587294
  • Review:
Drie bijzondere vrouwen, drie bijzondere verjaardagen, en het jaar dat erop volgt.
Inhoud
Taal:Nederlands
Bindwijze:Paperback
Druk:1
Verschijningsdatum:september 2019
Aantal pagina's:416 pagina's
Kaarten inbegrepen:Nee
Illustraties:Nee
Thema Subject Code:Onderwerp: Fictie: algemeen en literair
Betrokkenen
Auteur:Cathy Kelly
Auteur:Cathy Kelly
Vertaling
Vertaald door:Mireille Vroege | Mireille Vroege
Originele Titel:The Year That Changed Everything

Samenvatting



"Heel herkenbaar, romantisch en heerlijk om de harde werkelijkheid even op afstand te houden.' Sunday Mirror


Voor de fans van Marian Keyes en Maeve Binchy



Drie vrouwen vieren hun verjaardag op dezelfde dag, en dit jaar zijn het extra bijzondere dagen: ze worden dertig, veertig en vijftig. Maar de gebeurtenissen op de feestelijke dag luiden voor alle drie de vrouwen een wel heel bijzonder jaar in…



Ginger brengt haar dertigste verjaardag niet door zoals ze van tevoren zo nauwkeurig had gepland. Als dit de eerste dag van haar nieuwe en vernieuwde leven moet zijn, waarom heeft ze dan het akelige idee dat ze afstevent op een totale ramp?



Sam is eindelijk zwanger na jaren van proberen. Wanneer haar vruchtwater breekt op de ochtend van haar veertigste verjaardag, raakt ze in paniek: vergeet die bevalling, hoe wordt ze in godsnaam een goede moeder?



Callie viert haar vijftigste verjaardag door een groot feest te organiseren bij haar thuis in Dublin. Halverwege het feest staat er iemand voor de deur die haar perfecte leven binnen stapt en het volkomen op zijn kop zet.





De pers over de boeken van Cathy Kelly


"Liefdevol, grappig en uit het leven gegrepen.' Marian Keyes



"Door dit soort boeken blijf ik een zwak houden voor Ierland en Ierse schrijfsters.' Hebban.nl


"Warm, geloofwaardig en intelligent: dit is fictie op zijn best.' Heat Magazine