Loading...

De magische apotheek 1 - Er hangt een geheim in de lucht

Anna Ruhe

  • Bindwijze: Hardcover
  • Taal: Nederlands
  • Categorie: Kinderboeken
  • Uitgever: Van Holkema & Warendorf
  • ISBN: 9789000366095
  • Review:
  • Adviesprijs: €16.99
Een magisch verhaal voor de fans van Harry Potter en Nevermoor! Van de serie al 50.000 exemplaren verkocht
Inhoud
Taal:Nederlands
Bindwijze:Hardcover
Druk:1
Verschijningsdatum:mei 2019
Afmetingen:22,4 x 15 x 3 cm
Aantal pagina's:264 pagina's
Kaarten inbegrepen:Nee
Aanbevolen leeftijd:7 - 12 jaar
Illustraties:Met illustraties
Betrokkenen
Auteur:Anna Ruhe
Illustrator:Claudia Carls
Co-illustrator:Claudia Carls
Co-illustrator:Claudia Carls
Vertaling
Vertaald door:David Orthel | David Orthel
Originele Titel:Die Duftapotheke
Character
Personage:Geen personage

Samenvatting

Een magisch verhaal voor de fans van Harry Potter en Nevermoor!

Het ruikt vreemd in de oude villa, naar… naar wel duizend dingen tegelijk! Dat is het eerste wat Lucie aan haar nieuwe thuis opvalt. Maar die geuren lijken nergens vandaan te komen en de sleutel die Lucie onder een vloerplank vindt, lijkt in geen enkel slot te passen. Is er soms een verborgen kamer in de villa?
Samen met haar jongere broertje Benno en hun buurjongen Mats gaat Lucie op onderzoek uit. Als ze de geheime kamer in de villa vinden, kunnen de kinderen hun ogen niet geloven: de muren hangen van de vloer tot aan het plafond vol met planken. En op die planken staan duizenden flesjes, waarin de heerlijkste parfums borrelen en glinsteren! Al snel komen ze erachter dat achter het glas niet alleen de heerlijkste geuren schuilen, maar ook talloze gevaren. En één flesje kan zelfs beter voorgoed gesloten blijven…

  • Eerste deel in een spannende serie
  • Om zelf te lezen vanaf 9 jaar, maar ook fantastisch om voor te lezen
  • Een magische setting, een avontuurlijk verhaal en een stoere heldin!

Lees ook uit deze serie:
De magische apotheek 2 - Het mysterie van de zwarte bloem
De magische apotheek 3 - De strijd om de meteoor
De magische apotheek 4 - Het toernooi van de parfumeurs




Gerelateerd