Geschreven bij CISSP For Dummies
Dit boek had ik zelf gekocht om enerzijds meer te weten te komen over informatie beveiliging (IT security) en anderzijds om me te orienteren welke cursus/training op het gebied van informatie beveiliging het beste bij mij en mijn toekomstplannen paste.
Dit boek vond ik erg goed daarin. De titel zegt het al.. Ik was een "dummy" op dit gebied en zo is het ook geschreven. Heel helder en je begrijpt direct waar het overgaat.
Het lezen van dit boek alleen zal onvoldoende zijn om het CISSP certificaat te halen. Het boek biedt wel de mogelijkheid om vanuit een interesse meer te weten te komen over CISSP en informatie beveiliging en, voor mij, om te kunnen bepalen of welke cursus ik het beste kon volgen (Het werd het CISM traject. Maar dat terzijde).